• Inka zwyciężczynią konkursu Hotelmania Story Challenge

• Inka Plewa, uczennica klasy 4tż, zajęła pierwsze miejsce w konkursie Story Challenge organizowanym przez Stowarzyszenie Hotelmania.

Już niedługo wyruszy  na edukacyjny mikro-staż w PURO Kraków Kazimierz. Będzie to wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń, nauki i rozwijania swojej pomysłowości.

Ince, Asi Wołowskiej - naszej absolwentce, która również startowała w konkursie oraz pani Izabeli Kowalczyk serdecznie GRATULUJEMY!!!

• Zajęcia ze strzelectwa

• ​​​16 stycznia w ramach programu upowszechniania strzelectwa odbyły się w naszej szkole zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora strzelectwa. Warsztaty odbyły się przy użyciu mobilnych strzelnic a broń laserowa używana podczas zajęć stanowiła repliki broni (zbliżona waga i wygląd).

Podczas zajęć uczniowie klas piątych, czwartej i 2K dowiedzieli się, jakie są zasady posługiwania bronią oraz zasady bezpieczeństwa na strzelnicy. Omówiona została budowa i zasady działania broni palnej i amunicji. Podczas zajęć praktycznych z wykorzystaniem broni krótkiej i długiej uczniowie ćwiczyli techniki strzeleckie - postawa, celowanie, strzelanie, wymiana magazynków w broni palnej.

• Reprezentacja koszykówki Zespołu Szkół nr 7

• Reprezentanci naszej szkoły Aleksander Oleszkiewicz, Jakub Dyjas, Maksymilian Baryła, Jakub Szachnitowski, Dawid Biesiadecki, Samuel Colik, Maksym Morin i Franciszek Krupa rozegrali bardzo dobre mecze w Międzyszkolnej Licealiadzie. Było dużo pozytywnej energii i sportowych emocji. Możemy być z nich dumni:)

• Zapraszamy rodziców i opiekunów na wywiadówki

• 15 stycznia 2024 r. o godz. 17.00 - w sali gimnastycznej, następnie w klasach z wychowawcami - klasy: 2h, 2t, 2ż, 2g, 2k, 4tż, 5t, 5ż